Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

160000 zł - Siedlisko rolne - dom na duzej działce

Data dodania: 2012-01-30
Kategoria: Nieruchomości » Sprzedaż
 

Oferujemy do sprzedaży siedlisko rolne w miejscowości Piaseczna w Gminie Węgliniec.W skład nieruchomości wchodzi dom mieszkalno-gospodarczy połączony przejściem-wiatą ze stodołą na działce 4956m2. Zabudowania dwukondygnacyjne w kształcie litery L, budynek mieszkalny częściowo podpiwniczony. Na parterze domu znajdują się 3 pokoje ( w tym 1 do remontu) , kuchnia, łazienka, przedpokój. Na piętrze znajduje się 1 pokój oraz strych nieużytkowy.W budynku wymieniono okna na nowe PCV z zewnątrz okleinowane. Budynek do zamieszkania, wymaga częściowego remontu. Media: prąd i woda z sieci, ogrzewanie piecami. W pobliżu nieruchomości Kościół, przy budynku sklep spożywczy, szkoła podstawowa, gimnazjum i przedszkole w Węglińcu.Lokalizacja: do Zgorzelca 27 km, do Węglińca 8 km do autostrady 15km, do przejścia granicznego w Jędrzychowicach 25km. Polecamy.

Kontakt

601540292
75 75 250 45
info1@eurodom.jgora.pl

Euro-Dom
Jelenia Góra
www.eurodom.jgora.pl

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat zgorzelecki – powiat w zachodniej części województwa dolnośląskiego z siedzibą w Zgorzelcu. W skład powiatu wchodzą gminy: Zawidów, Zgorzelec, Bogatynia, Pieńsk, Węgliniec i Sulików, zajmując powierzchnię 838 km2.

Atrakcje przyrodnnicze stanowią: Bory Dolnośląskie, Puszcza Zgorzelewcka, Pogórze Izerskie oraz rzeki - Witka i Nysa Łużycka.

Do zabytków zaliczają sie: Kraina Domów Przysłupowych, Kościół św. Bartłomieja w Działoszynie, Kościół Narodzenia NMP w Jędrzejowicach oraz  pałace i dworki (pałac w Lasewie, Zespół Pałacowy  z 1591 r w Żarce nad Nysą, pałac w Kunowie i Żarskiej Wsi, pałac z przełomu XVIII i XIX w Słownikowicach, rezydencja z XVIII w z przypałacowym parkiem w Radomierzycach).

Dominującą gałęzią gospodarki powiatu jest przemysł wydobywczy i energetyczny (bogate pokłady węgla brunatnego). W Bogatyni funkcjonują PGE GiEK S.A. Oddział KWB „Turów” i PGE GiEK S.A. Elektrownia „Turów” z istniejącymi przy niej spółkami. W Zgorzelcu zaś działa podstrefa  Kamiennogórskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej oraz istniejący od 1948 roku, Cech Rzemiosł Różnych i Małej Przedsiębiorczości zrzeszający rzemieślników oraz drobnych przedsiębiorców.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola