Belka
Środa, 23 Stycznia 2019   imieniny: Maria, Ildefons, Rajmund
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Klub Rodzica - aktualizacja

Data publikacji: 2018-02-27, Data modyfikacji: 2018-02-27
A A AWydrukDrukuj  
 
W połowie lutego, w siedzibie Fundacji „Nasze Dzieci” przy ul. Francuskiej 41, rozpoczął działalność Klub Rodzica. Jego utworzenie to finalizacja zainicjowanych w ubiegłym roku przez burmistrza Rafała Gronicza prac urzędu. Przypomnijmy, że Klub Rodzica to część finansowanego przez miasto projektu „Mamy, świadome mamy” Fundacji „Nasze Dzieci”. Projekt opracowano jako formę wsparcia dla młodych rodziców stawiających pierwsze kroki w opiece nad dzieckiem, a organizowane w ramach projektu zajęcia prowadzone są w dwóch wariantach: - podstawowym: Klub Rodzica, - specjalistycznym: Terapia z zakresu wczesnego wspomagania rozwoju dziecka. Klub Rodzica,to cykl kilkunastu spotkań dla świeżo upieczonych rodziców, podczas których będą mieli możliwość wymieniać się swoimi doświadczeniami i korzystać z fachowych porad specjalistów różnych dziedzin po to, aby łatwiej radzić sobie z nową życiową rolą.

Pełna treść wiadomości na: zgorzelec.eu/index.php?option=com_content&view=article&id=5071:klub-rodzica-aktualizacja&catid=200:miasto&Itemid=100035
Urząd Miasta Zgorzelec, Źródło artykułu: zgorzelec.eu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat zgorzelecki – powiat w zachodniej części województwa dolnośląskiego z siedzibą w Zgorzelcu. W skład powiatu wchodzą gminy: Zawidów, Zgorzelec, Bogatynia, Pieńsk, Węgliniec i Sulików, zajmując powierzchnię 838 km2.

  Atrakcje przyrodnnicze stanowią: Bory Dolnośląskie, Puszcza Zgorzelewcka, Pogórze Izerskie oraz rzeki - Witka i Nysa Łużycka.

  Do zabytków zaliczają sie: Kraina Domów Przysłupowych, Kościół św. Bartłomieja w Działoszynie, Kościół Narodzenia NMP w Jędrzejowicach oraz  pałace i dworki (pałac w Lasewie, Zespół Pałacowy  z 1591 r w Żarce nad Nysą, pałac w Kunowie i Żarskiej Wsi, pałac z przełomu XVIII i XIX w Słownikowicach, rezydencja z XVIII w z przypałacowym parkiem w Radomierzycach).

  Dominującą gałęzią gospodarki powiatu jest przemysł wydobywczy i energetyczny (bogate pokłady węgla brunatnego). W Bogatyni funkcjonują PGE GiEK S.A. Oddział KWB „Turów” i PGE GiEK S.A. Elektrownia „Turów” z istniejącymi przy niej spółkami. W Zgorzelcu zaś działa podstrefa  Kamiennogórskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej oraz istniejący od 1948 roku, Cech Rzemiosł Różnych i Małej Przedsiębiorczości zrzeszający rzemieślników oraz drobnych przedsiębiorców.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola