Belka
Piątek, 14 Grudnia 2018   imieniny: Alfred, Izydor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Niedzielne utrudnienia w ruchu w związku z zawodami thriatlonowymi

Data publikacji: 2017-09-13, Data modyfikacji: 2017-09-14
A A AWydrukDrukuj  
 
W związku z przeprowadzanymi zawodami "Triathlon Zgorzelec" informujemy, że w dniu 17 września (niedziela) w godzinach 12.00–14.00 pojawią się utrudnienia w ruchu samochodowym na ulicach Łużyckiej, Warszawskiej i Konarskiego. Samochody wjeżdżające do Zgorzelca od strony południowej (z Bogatyni, Zawidowa i Sulikowa) będą kierowane przez służby porządkowe na objazd, który zostanie wyznaczony obwodnicą (DW 352) oraz ulicą Reymonta. Na ulicy Konarskiego samochody będą wstrzymywane na czas przebiegnięcia zawodników. Ponadto na  DW 352, na niektórych odcinkach pomiędzy Radomierzycami i Zgorzelcem zostanie wprowadzone ograniczenie prędkości. Liczymy na państwa wyrozumiałość i dziękujemy za zachowanie ostrożności na drodze. Więcej informacji o wydarzeniu: www.triathlonzgorzelec.pl Źródło: Organizator

Pełna treść wiadomości na: zgorzelec.eu/index.php?option=com_content&view=article&id=4851:niedzielne-utrudnienia-w-ruchu-w-zwizku-z-zawodami-thriatlonowymi&catid=200:miasto&Itemid=100035
Urząd Miasta Zgorzelec, Źródło artykułu: zgorzelec.eu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat zgorzelecki – powiat w zachodniej części województwa dolnośląskiego z siedzibą w Zgorzelcu. W skład powiatu wchodzą gminy: Zawidów, Zgorzelec, Bogatynia, Pieńsk, Węgliniec i Sulików, zajmując powierzchnię 838 km2.

  Atrakcje przyrodnnicze stanowią: Bory Dolnośląskie, Puszcza Zgorzelewcka, Pogórze Izerskie oraz rzeki - Witka i Nysa Łużycka.

  Do zabytków zaliczają sie: Kraina Domów Przysłupowych, Kościół św. Bartłomieja w Działoszynie, Kościół Narodzenia NMP w Jędrzejowicach oraz  pałace i dworki (pałac w Lasewie, Zespół Pałacowy  z 1591 r w Żarce nad Nysą, pałac w Kunowie i Żarskiej Wsi, pałac z przełomu XVIII i XIX w Słownikowicach, rezydencja z XVIII w z przypałacowym parkiem w Radomierzycach).

  Dominującą gałęzią gospodarki powiatu jest przemysł wydobywczy i energetyczny (bogate pokłady węgla brunatnego). W Bogatyni funkcjonują PGE GiEK S.A. Oddział KWB „Turów” i PGE GiEK S.A. Elektrownia „Turów” z istniejącymi przy niej spółkami. W Zgorzelcu zaś działa podstrefa  Kamiennogórskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej oraz istniejący od 1948 roku, Cech Rzemiosł Różnych i Małej Przedsiębiorczości zrzeszający rzemieślników oraz drobnych przedsiębiorców.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola