Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Euro Truck Simulator 2 - #2 Szczecin - Zgorzelec [ ProMods 2.25 + Poland Rebuilding 2.1]

 
Zapraszam na drugi odcinek z Euro Truck Simulator 2 tym odcinku już z komentarzem. Trasa Przez S3 i kawałek A4. Szczecin - Zgorzelec. Mody: Pro Mods 2.25 promods.net/index.php?sid=39285b7282a3adc0ef81dc2e6b5da16d Poland Rebuilding 2.1 etrucks.pl/thread-44984.html Komputer DAF youtube.com/redirect?v=l3zZYKlCw80&redir_token=iUQ7XekGgVK2WjlWoOehPGAyjHV8MTUxNjA0NjIxM0AxNTE1OTU5ODEz&event=video_description&q=https%3A%2F%2Fets2.lt%2Fen%2Fdaf-euro6-dashboard-computer-for-1-27-update%2F Fizyka jazdy ets2.lt/en/official-momos-physics-4-2-11-new-scania-s-r-compatibility/ Mod na zimę Frosty 6.5 grimesmods.wordpress.com/ Światła pojazdów AI ets2.lt/en/better-flares-v-3-2-for-ets2-plus-default-traffic-addon/

 


Sir Mammut
 
Data pliku video: 2018-01-14, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat zgorzelecki – powiat w zachodniej części województwa dolnośląskiego z siedzibą w Zgorzelcu. W skład powiatu wchodzą gminy: Zawidów, Zgorzelec, Bogatynia, Pieńsk, Węgliniec i Sulików, zajmując powierzchnię 838 km2.

  Atrakcje przyrodnnicze stanowią: Bory Dolnośląskie, Puszcza Zgorzelewcka, Pogórze Izerskie oraz rzeki - Witka i Nysa Łużycka.

  Do zabytków zaliczają sie: Kraina Domów Przysłupowych, Kościół św. Bartłomieja w Działoszynie, Kościół Narodzenia NMP w Jędrzejowicach oraz  pałace i dworki (pałac w Lasewie, Zespół Pałacowy  z 1591 r w Żarce nad Nysą, pałac w Kunowie i Żarskiej Wsi, pałac z przełomu XVIII i XIX w Słownikowicach, rezydencja z XVIII w z przypałacowym parkiem w Radomierzycach).

  Dominującą gałęzią gospodarki powiatu jest przemysł wydobywczy i energetyczny (bogate pokłady węgla brunatnego). W Bogatyni funkcjonują PGE GiEK S.A. Oddział KWB „Turów” i PGE GiEK S.A. Elektrownia „Turów” z istniejącymi przy niej spółkami. W Zgorzelcu zaś działa podstrefa  Kamiennogórskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej oraz istniejący od 1948 roku, Cech Rzemiosł Różnych i Małej Przedsiębiorczości zrzeszający rzemieślników oraz drobnych przedsiębiorców.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola