Udany Finał WOŚP w Zgorzelcu
Data publikacji: 2014-01-13, Data modyfikacji: 2014-01-13
Choć na ostateczne podsumowanie XXII finału WOŚP w Zgorzelcu trzeba poczekać jeszcze około miesiąca, to jednak po pierwszym, niedzielnym liczeniu możemy z radością powiedzieć, że pieniędzy wrzuconych do puszek wolontariuszy i zebranych dzięki licytacjom najróżniejszych przedmiotów podczas finału w Plazie jest już prawie 50 tysięcy, a więc dużo więcej niż rok temu ! Dziękujemy ! W zestawieniu z niedzieli nie ma walut obcych, ani – co zrozumiałe – pieniędzy z aukcji internetowych: tych trwających, jak aukcja rękawic bokserskich z autografem Witalija Kliczki, które osiągnęły już cenę powyżej 2,5 tysiąca zł oraz tych, które dopiero się rozpoczną, bo to, czego nie udało nam się sprzedać w Plazie, teraz wystawimy do sprzedaży internetowej. Cel jest szczytny, więc liczy się każda pozyskana na niego złotówka. Pewne więc jest, że ostateczny wynik jeszcze wzrośnie. Na razie jednak cieszymy się, że już jest lepszy niż w ubiegłym roku, kiedy to ostatecznie uzbieraliśmy około 34 tysięcy złotych. Wszystkim, którzy się do tego przyczynili.... Pięknie i od serca dziękujemy !
Na większą relację (także fotograficzną) i podsumowanie naszego finału zapraszamy w przyszłym miesiącu. A poniżej kilka migawek z wośpowej niedzieli. Źródło: Renata Burdosz – Samodzielne Stanowisko ds. Współpracy z Mediami Galeria zdjęć
Urząd Miasta Zgorzelec, Źródło artykułu: www.zgorzelec.eu, Autor zdjęć: Urząd Miasta Zgorzelec