Belka
Piątek, 14 Grudnia 2018   imieniny: Alfred, Izydor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej 2017

Data publikacji: 2017-10-13, Data modyfikacji: 2017-10-15
A A AWydrukDrukuj  
 
  „Kto wiele przebywa z dziećmi odkryje, że żaden nasz czyn nie pozostaje u nich bez dźwięku" - J.W. Goethe   Dzień Edukacji Narodowej to święto wszystkich nauczycieli i pracowników oświaty.Pragnę podziękować wszystkim Państwu za pasję i entuzjazmw tworzeniu jak najlepszej jakości pracy szkół i przedszkolina terenie naszego miasta. W tym szczególnym dniu życzę Państwu, aby żadne zmiany nie były dla Państwa niekorzystne,a wręcz stawały się powodem wzrastającego zadowolenia z tej niełatwej i odpowiedzialnej pracy.Pamiętając o misji nauczyciela i wychowawcy pragnę życzyć Państwu, aby Wasze działania spotykały się ze zrozumieniemi wdzięcznością uczniów i wychowanków oraz ich rodziców. Niech towarzyszy Wam przekonanie, że tworzycie przyszłośći nadajecie jej lepszy kształt. Proszę przyjąć życzenia zdrowia,zadowolenia i satysfakcji z pracy zawodowej, pomyślności w życiu osobistymoraz samych dobrych dni w całym roku szkolnym... Z wyrazami szacunkuRafał Gronicz - Burmistrz Miasta Zgorzelec

Pełna treść wiadomości na: zgorzelec.eu/index.php?option=com_content&view=article&id=4901:yczenia-z-okazji-dnia-edukacji-narodowej-2017&catid=200:miasto&Itemid=100035
Urząd Miasta Zgorzelec, Źródło artykułu: zgorzelec.eu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat zgorzelecki – powiat w zachodniej części województwa dolnośląskiego z siedzibą w Zgorzelcu. W skład powiatu wchodzą gminy: Zawidów, Zgorzelec, Bogatynia, Pieńsk, Węgliniec i Sulików, zajmując powierzchnię 838 km2.

  Atrakcje przyrodnnicze stanowią: Bory Dolnośląskie, Puszcza Zgorzelewcka, Pogórze Izerskie oraz rzeki - Witka i Nysa Łużycka.

  Do zabytków zaliczają sie: Kraina Domów Przysłupowych, Kościół św. Bartłomieja w Działoszynie, Kościół Narodzenia NMP w Jędrzejowicach oraz  pałace i dworki (pałac w Lasewie, Zespół Pałacowy  z 1591 r w Żarce nad Nysą, pałac w Kunowie i Żarskiej Wsi, pałac z przełomu XVIII i XIX w Słownikowicach, rezydencja z XVIII w z przypałacowym parkiem w Radomierzycach).

  Dominującą gałęzią gospodarki powiatu jest przemysł wydobywczy i energetyczny (bogate pokłady węgla brunatnego). W Bogatyni funkcjonują PGE GiEK S.A. Oddział KWB „Turów” i PGE GiEK S.A. Elektrownia „Turów” z istniejącymi przy niej spółkami. W Zgorzelcu zaś działa podstrefa  Kamiennogórskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej oraz istniejący od 1948 roku, Cech Rzemiosł Różnych i Małej Przedsiębiorczości zrzeszający rzemieślników oraz drobnych przedsiębiorców.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola